Zmiana miejsca sobotniego koncertu

 

ZMIANA MIEJSCA!

W związku z falą upałów i w trosce o instrumenty koncert odbędzie się na sali MCM.

Wstęp na wydarzenie – 10 zł.

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zielonogórskiej
Agnieszka Franków-Żelazny – dyrygentka
Joanna Kędzior – sopran
Aleksander Zuchowicz – tenor
Łukasz Motkowicz – baryton
Chór Filharmonii Zielonogórskiej (przygotowanie: Martyna Kozanecka)

Chór Kameralny Fanaberia (Poznań) i Poznański Chór Uniwersytetu SWPS  (przygotowanie:Weronika Ratajczyk)

Program:
CARL ORFF – Carmina Burana


Komentarze

Popularne posty